Gadżety firmowe – gadżety reklamowe z logo firmy

Reklama dźwignią handlu – to hasło pozostaje aktualne, a specjaliści od marketingu, którzy nie zapominają o nim ani na chwilę, osiągają najlepsze wyniki. Gadżety firmowe jak najbardziej wpisują się w skuteczną reklamę. Odpowiednio dobrane i przygotowane dla wskazanej grupy odbiorców mają ogromną moc: działają bezpośrednio na użytkownika oraz pośrednio na jego otoczenie. W naszej ofercie dostępne są gadżety reklamowe, dzięki którym Twoi klienci, potencjalni klienci, kontrahenci oraz współpracownicy staną się ambasadorami Twojej marki!

 

 

 

Chcesz złożyć zamówienie?
A może potrzebujesz pomocy?

Nasz zespół ekspertów jest gotów udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśnić niejasności i pomóc w wyborze najodpowiedniejszej metody. Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować technikę idealnie pasującą do Twojego projektu, co zagwarantuje Ci doskonały produkt najwyższej jakości.

Kontakt

Jak pracujemy

1. Koncepcja
Przedstaw nam swój pomysł na maskotkę. Może to być gotowy projekt, rysunek, a nawet opis słowny.

2. Szczegóły
Po otrzymaniu Twojego pomysłu, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić szczegóły projektu. Określimy razem kształt, kolor, rozmiar i materiał maskotki. Wybierzemy odpowiednie techniki nadruku i haftu.

3. Projekt
Nasi projektanci stworzą wizualizację maskotki. Jeżeli będzie taka potrzeba, wprowadzimy wszelkie niezbędne poprawki i modyfikacje.

4. Gotowy projekt
Po zatwierdzeniu projektu, przystąpimy do produkcji maskotek. Gotowe maskotki dostarczymy Ci w ustalonym terminie.

Jakie gadżety firmowe warto zamówić?

Być może wiele razy zastanawiałeś się, jakie gadżety reklamowe z logo warto zamówić do swojej firmy. Na to pytanie nie ma jednej, prawidłowej odpowiedzi – z całą pewnością takie upominki muszą być dostosowane do profilu Twojej działalności i muszą wpisywać się w gusta odbiorców. Powinny być także wysokiej jakości, a nietypowe gadżety reklamowe będą strzałem w dziesiątkę. Dlatego proponujemy Ci ciekawe produkty, które spełniają wszystkie te kryteria.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie gadżety reklamowe z logo firmy sprawdzą się u Ciebie najlepiej!

Nie wiesz co wybrać? Jaka technika nadruku będzie najlepsza?

Skontaktuj się z nami!