Pluszowe zabawki – pluszaki z logo – maskotki pluszowe

Pluszaki szyjemy od 30 lat. W naszym asortymencie znajdziecie wiele wzorów maskotek pluszowych. Produkty z naszego katalogu to nie tylko popularne miśki, ale także wiele innych zwierząt czy ulubionych postaci z bajek. Śledzimy trendy na bieżąco, by pomóc Ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

 

PLUSZOWE ZABAWKI DLA DZIECI I NIE TYLKO!

Pluszaki to ulubione zabawki małych dzieci. Są miłe w dotyku, ułatwiają zasypianie, a w stresujących sytuacjach uspokajają. Dlatego każdy rodzic pamięta, by do lekarza, na zakupy czy w odwiedziny do cioci zabrać najukochańszą maskotkę pluszową dziecka. Często też wybrane zabawki pluszowe zostają z ludźmi na całe życie. Również my, dorośli, cieszymy się z podarowanego pluszaka – to popularny prezent na Walentynki.

Sentyment do pluszowych zabawek wykorzystywany jest również przez mniej i bardziej znane marki w kampaniach wizerunkowych. Świetnie sprawdzają się jako nagrody w konkursach oraz przy akcjach promocyjnych. Pluszaki reklamowe stanowią też most pomiędzy firmą a klientem. Ułatwiają lojalizację klienta i sprawiają, że zostaje on z Tobą na lata. Pluszaki mają pozytywne skojarzenia, dlatego dołączenie ich do swojej kampanii wizerunkowej sprawi, że Twoja firma będzie kojarzona z rodziną i uśmiechem. Ocieplisz swój wizerunek, a tym samym zwiększysz grono klientów.

Nasze zabawki pluszowe to nie tylko miły podarunek dla bliskiej osoby. Po dołączeniu bandamki z logo lub naniesieniu haftu – staje się ona maskotką reklamową i jednocześnie oryginalnym podarunkiem dla Klientów.

 

Chcesz złożyć zamówienie?
A może potrzebujesz pomocy?

Nasz zespół ekspertów jest gotów udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśnić niejasności i pomóc w wyborze najodpowiedniejszej metody. Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować technikę idealnie pasującą do Twojego projektu, co zagwarantuje Ci doskonały produkt najwyższej jakości.

Kontakt

Jak pracujemy

1. Koncepcja
krótki opis

2. Szczegóły
krótki opis

3. Projekt
krótki opis

4. Gotowy projekt
krótki opis

TY RÓWNIEŻ MOŻESZ MIEĆ WŁASNE PLUSZAKI REKLAMOWE!

Stwórz swoje własne pluszaki reklamowe lub skorzystaj z gotowych wzorów. Czekają na Ciebie: misie, psy, koty, konie, króliki, kurczaki i wiele innych! A jeśli chcesz się wyróżnić lub przenieść do świata maskotek postać, która reprezentuje Twoją markę, napisz do nas. Wykonamy personalizowany projekt, które następnie uszyjemy. Skontaktuj się z nami, by zamówić swoje pluszaki reklamowe.

Nie wiesz co wybrać? Jaka technika nadruku będzie najlepsza?

Skontaktuj się z nami!