Stroje reklamowe – stroje pluszowe reklamowe

STRÓJ MASKOTKI – TWÓJ SPOSÓB NA PRZYCIĄGNIĘCIE KLIENTA!

Doskonałym wsparciem każdej akcji marketingowej – promocja w terenie, eventy – jest strój reklamowy. Jest to bardzo efektywna forma reklamy. Maskotka firmowa niejako ożywa i jest świetnym animowanym elementem promocji. Wyróżnia się bowiem z tłumu i przyciąga wzrok każdego – szczególnie najmłodszych. Dzieci uwielbiają, gdy lubiana przez nich postać z bajki lub reklamy ożywa i mogą się z nią spotkać. Starają się wtedy spędzić z nią jak najwięcej czasu, a wtedy Ty masz szansę, by zająć uwagę dorosłych swoim produktem i zapoznać ich ze swoją marką.

Także podczas targów branżowych strój maskotki jest widoczny z daleka i zostaje w pamięci wszystkich odwiedzających. Dzięki temu Twoja marka zostaje w ich świadomości i zwiększa szansę na zwiększenie sprzedaży.

Realizujemy każdy pomysł na strój. Kostiumy reklamowe powstają pod okiem doświadczonego projektanta, a każdy etap jest konsultowany z Klientem – od powstania projektu koncepcyjnego, przez wybór materiałów po końcowy efekt.

Chcesz złożyć zamówienie?
A może potrzebujesz pomocy?

Nasz zespół ekspertów jest gotów udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśnić niejasności i pomóc w wyborze najodpowiedniejszej metody. Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować technikę idealnie pasującą do Twojego projektu, co zagwarantuje Ci doskonały produkt najwyższej jakości.

Kontakt

Jak pracujemy

1. Koncepcja
Przedstaw nam swój pomysł na maskotkę. Może to być gotowy projekt, rysunek, a nawet opis słowny.

2. Szczegóły
Po otrzymaniu Twojego pomysłu, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić szczegóły projektu. Określimy razem kształt, kolor, rozmiar i materiał maskotki. Wybierzemy odpowiednie techniki nadruku i haftu.

3. Projekt
Nasi projektanci stworzą wizualizację maskotki. Jeżeli będzie taka potrzeba, wprowadzimy wszelkie niezbędne poprawki i modyfikacje.

4. Gotowy projekt
Po zatwierdzeniu projektu, przystąpimy do produkcji maskotek. Gotowe maskotki dostarczymy Ci w ustalonym terminie.

STROJE REKLAMOWE – PRODUCENT KOSTIUMÓW REKLAMOWYCH

Zależy nam na tym, aby wszystko było spójne z Twoją marką. Dlatego nasza firma realizuje indywidualne zlecenia – szyjemy stroje reklamowe zgodnie z projektem klienta, oferujemy także kompleksowe usługi projektowania i szycia kostiumów reklamowych. Dzięki konsultacjom ze zleceniodawcami mamy pewność, że kostiumy reklamowe szyte na zamówienie spełniają wszystkie oczekiwania i wpisują się w strategię marketingową klienta. Za każdym razem cieszą nas rezultaty przeprowadzanych kampanii z użyciem uszytych przez nas strojów reklamowych. Staramy się także, by każdy strój maskotki był wygodny i łatwo się zdejmował. Wysoka jakość jest dla nas ważna w każdym aspekcie.

Masz pomysł na strój reklamowy? A może szukasz inspiracji na ciekawe i skuteczne przebranie? Zapraszamy do kontaktu – wspólnie omówimy szczegóły, a następnie przygotujemy projekt i uszyjemy dla Ciebie kostium.

Nie wiesz co wybrać? Jaka technika nadruku będzie najlepsza?

Skontaktuj się z nami!