Maskotki reklamowe

Gadżety reklamowe – pluszaki to dobry pomysł!

Od Państwa pomysłu do wykonania maskotki droga jest prosta – Państwo przesyłacie nam pomysł lub projekt, a my zajmujemy się przygotowaniem wzoru i produkcją – od rysunku na papierze do prawdziwej maskotki. Urzeczywistnienie własnej wizji jeszcze nigdy nie było tak proste! Reklamowe pluszaki mogą mieć każdy kształt, kolor czy rozmiar. W naszej ofercie znajdują się również gotowe modele maskotek. Wystarczy dodać do nich Państwa logo i gotowe! Firma Gonzo to nie tylko maskotki, ale też stroje reklamowe oraz stendy. Wykonujemy wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Pluszaki jednak cieszą się największym powodzeniem.

ORYGINALNE MASKOTKI REKLAMOWE SZYTE NA ZAMÓWIENIE

Maskotki reklamowe to świetny pomysł na promocję marki. Pluszaki reklamowe są doskonałym nośnikiem wizerunku oraz logotypu firmy, ocieplają wizerunek i pomagają stworzyć wyjątkowy klimat niejednej kampanii marketingowej. Sprawiają, że firma wydaje się bardziej rodzinna, miła i bliższa – staje się taką, z którą można się utożsamiać.

Mogą być wykorzystywane w promocji najróżniejszych produktów i usług – nie tylko tych skierowanych do dzieci i ich rodziców. Maskotki reklamowe są uniwersalnym i sprawdzonym materiałem, wykorzystywanym w promocji marki. Reklamowe pluszaki przyczyniają się też do zwiększenia dochodów firmy ze względu na zainteresowaniem prostą zabawką.

 

Chcesz złożyć zamówienie?
A może potrzebujesz pomocy?

Nasz zespół ekspertów jest gotów udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśnić niejasności i pomóc w wyborze najodpowiedniejszej metody. Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować technikę idealnie pasującą do Twojego projektu, co zagwarantuje Ci doskonały produkt najwyższej jakości.

Kontakt

Jak pracujemy

1. Koncepcja
Przedstaw nam swój pomysł na maskotkę. Może to być gotowy projekt, rysunek, a nawet opis słowny.

2. Szczegóły
Po otrzymaniu Twojego pomysłu, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić szczegóły projektu. Określimy razem kształt, kolor, rozmiar i materiał maskotki. Wybierzemy odpowiednie techniki nadruku i haftu.

3. Projekt
Nasi projektanci stworzą wizualizację maskotki. Jeżeli będzie taka potrzeba, wprowadzimy wszelkie niezbędne poprawki i modyfikacje.

4. Gotowy projekt
Po zatwierdzeniu projektu, przystąpimy do produkcji maskotek. Gotowe maskotki dostarczymy Ci w ustalonym terminie.

Nie wiesz co wybrać? Jaka technika nadruku będzie najlepsza?

Skontaktuj się z nami!

MASKOTKI REKLAMOWE Z LOGO FIRMY W KAMPANIACH WIZERUNKOWYCH, AKCJACH PROMOCYJNYCH I PROGRAMACH LOJALNOŚCIOWYCH

Maskotki reklamowe możemy z powodzeniem wykorzystać w promocji swojej marki. Doskonale sprawdzają się w kampaniach wizerunkowych i akcjach promocyjnych, a wiele firm wykorzystuje maskotki z logo i inne gadżety reklamowe w programach lojalnościowych.

Jeśli organizują Państwo event, podczas którego chcą organizować konkursy, to świetną nagrodą – lub dodatkiem do niej – będzie właśnie maskotka z logo. Producent – w tym przypadku my – zadbamy o to, aby nawet po wielu latach posiadacze tych maskotek za każdym razem patrząc na nią mile wspominali okazję, dzięki której ją zdobyli. To doskonały sposób na lojalizację klienta na lata.

Maskotki reklamowe szyjemy z wysokiej jakości materiałów – według własnego projektu lub gotowego projektu klienta. Planujesz kolejną kampanię reklamową? A może ruszasz z akcją promocyjną nowopowstałej marki? Wszystkie reklamowe pluszaki projektowane są według indywidualnych wytycznych, bo muszą być w pełni spójne z brandingiem firmy.

Zgłoś się do nas – uszyjemy dla Ciebie maskotki reklamowe, dzięki którym Twoja firma zostanie zapamiętana na dłużej!